A – Eiropa klubā Coyote Fly atklāj pasākumu sēriju “Latvijas deju mūzikas leģendas” (21 June, 2013)

Sestdien, 29. jūnijā klubs Coyote Fly atklās pasākumu sēriju “Latvijas deju mūzikas leģendas”, piedāvājot turpmāk katru mēnesi visiem interesentiem Latvijas deju mūzikas visu laiku populārāko grupu koncertšovus.

Iespaidīgo šovu ēru aizsāks Latvijā un Krievijā labi pazīstamā grupa A- Eiropa, kura savu darbību uzsāka 1999. gadā un šo gadu laikā ir iekarojusi plašu klausītāju uzticību un atzinību, kā arī savā īpašumā ieguvusi jau divus platīna diskus un turpina priecēt savus talanta cienītājus, radot arvien jaunas kompozīcijas.

„Esam uzsākuši unikālu pasākumu sēriju “Latvijas deju mūzikas leģendas” un reizi mēnesī uz kluba skatuves uzstāsies pēdējo gadu slavenākās deju mūzikas zvaigznes. Kā zināms – viss jaunais ir labi aizmirsts vecais un mēs to pierādīsim, sagādājot saviem apmeklētājiem neaizmirstamus koncertšovus jaunā skanējumā, ” stāsta Coyote Fly mārketinga vadītāja Kristīne Dombrovska.

Grupas A – Eiropa solists un dibinātājs Artūrs Duboks stāsta: „ Mums ir patiess prieks, ka tieši mēs esam uzaicināti atklāt vēl nebijušu pasākumu sēriju klubā Coyote Fly, jo, manuprāt, mēs esam pieskaitāmi pie tām retajām Latvijas grupām, kuras veiksmīgi un intensīvi darbojas arī tagad un neguļ uz iepriekšējo gadu veiksmes lauriem. Mums top jaunas dziesmas un klipi, tādēļ pagaidām ar „leģendām” gan būšu uz –Jūs! Visiem mūsu faniem būs lieliska iespēja dzirdēt tādus nemirstošos hitus kā „Meitenes Rīgā” „Beliji rozi” un „Jūrmala” u.c., kā arī iepriecināsim visus ar savām jaunākajām kompozīcijām un klubā Coyote Fly prezentēsim absolūti svaigu vasaras hitu -„Toljko tak””.

Pasākumu sērijas “Latvijas deju mūzikas leģendas” tuvāko koncertu grafiks:
29. Jūnijs – A-Eiropa
20. jūlijs – Yana Key
10. augusts – Otra Puse
7. septembris – Agris Semēvics (100. debija).Padalies ar draugiem