Hennessy Very Special night – īpašs pasākums izsmalcinātiem mūzikas gardēžiem (1 August, 2013)

Hennessy Very Special night – īpašs pasākums izsmalcinātiem mūzikas gardēžiem Sestdien, 17. augustā plkst. 21.00 uz Coyote Fly lielās skatuves notiks Hennessy Very Special night – īpašs pasākums izsmalcinātiem mūzikas gardēžiem! Neaizmirstamu emociju vakars kopā ar starptautiski pazīstamo čellu trio Melo – M, deju mūzikas dīvu no Lielbritānijas – Katherine Ellis, pašmāju siržu lauzēju un talantīgu mūziķi Donu, kā arī DJ un producentu Andy Bassland.

Pasaulē un Latvijā iecienītākais konjaks Hennessy ar 17. augustā notiekošo Hennessy Very Special night koncertu turpina Hennessy nama filozofiju – mākslu miksēt (The Art of Blending), vienā pasākumā apvienojot izcilus talantus, mūziku, stilus, kultūru, klasiskās un modernās vērtības.” Arī šoreiz gaidāms īpašs muzikāls pasākums, kurā apvienosies čellu trio Melo – M ar vienu Latvijas talantīgākajiem mūziķiem Donu un DJ un producentu Andy Bassland. Savukārt netradicionālu skanējumu pasākumam piedos spēcīgā britu deju mūzikas dīvas Katherine Ellis balss, kura plašākai sabiedrībai zināma kā Roger Sanchez, Tommy Boy, Bimbo Jones pasaules hītu izpildītāja.

„Mēs turpinām radīt arvien interesantākus un piepildītākus pasākumus, apvienojot labākos Latvijas un ārzemju māksliniekus. Arī šis pasākums ir gan izaicinājums mums pašiem, gan mūziķiem, jo koncerta programmā iekļautas pasaules hītu melodijas nedzirdētā izpildījumā! Tāpat vēlos uzsvērt, ka vēl šogad klubā gaidāmi tikpat ievērojami muzikāli notikumi,” stāsta Coyote Fly mārketinga vadītāja Kristīne Dombrovska

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu Serviss kasēs.
Cena: 7 Ls (pirmās 100 biļetes); 10 Ls

Koncerta sākums: plkst. 21.00

Pasākuma plakāts (PDF versija)Padalies ar draugiem