Liene Ušakova prezentēs savu pirmo solo albumu (18 August, 2014)

Piektdien, 22. augustā, plkst. 19.00 klubā Coyote Fly dziedātāja Liene Ušakova prezentēs savu pirmo solo albumu Bērnam, kurā iekļautas 12 kompozīcijas, kas tika sarakstītas vairāk nekā pirms 20 gadiem, turklāt piecas no tām Liene iedziedājusi jau agra bērnībā.

“Mans pirmais solo albums ir kopīgi veidots ģimenes projekts. Mūzikas un dziesmu tekstu autore ir mana mamma un savulaik vokālā pedagoģe – Aira Cimdiņa. Albuma tapšanā savu artavu ielicis arī pats jaunākais dziesminieks Ušakovu ģimenē – mans dēliņš Frederiks. Savukārt dziesmu Mīļi dziedama dziesmiņa esmu iedziedājusi kopā ar savu mammu. Albumu radīt palīdzēja tautā mīlētais grupas Eolika tēvs un komponists Boriss Režņiks. Mana pirmā kompozīcija sadarbībā ar Borisu Režņiku tika ierakstīta jau 1995. gada 4. maijā. Tā bija mīlestība no pirmās nots un sadarbība nu jau 25 gadu garumā! Albuma pievienotā vērtība ir visu dziesmu fonogrammas, lai ikviens varētu no sirds izdziedāt albuma dziesmas. Paldies visiem, kuri piedalījās albuma tapšanā!” stāsta Liene.

Prezentācijas apmeklētājiem pirmajiem būs iespēja iegādāties Lienes Ušakovas pirmo solo albumu Bērnam, kā arī iepazīties un iegadāties Airas Cimdiņas nupat iznākušo grāmatu No visa pa druskai.

Albuma izdošanu atbalstīja tipogrāfija BOD group.
Albuma dizainu veidojusi grafiska dizaina aģentūra 3cuba.
Producēja, miksēja un ierakstīja Boriss Režņiks (Studio55)Padalies ar draugiem